POZNAJ MARKĘ PARKER

To ponad 125 lat pionierskich innowacji, wyjątkowego stylu i profesjonalizmu w dziedzinie produkcji wyszukanych artykułów piśmienniczych. Dzięki wieloletniej pasji i doświadczeniu marka Parker ciągle wzbogaca swoje dziedzictwo i renomę, stale zmieniając i ulepszając doświadczenie pisania.


Od zawsze kierowani wiarą w znaczenie słowa pisanego, pragniemy dać piszącym śmiałość tworzenia własnych niezwykłych historii. Słowo mówione dociera do wielu, ale to słowo pisane przekracza granice czasu.

null
null

TO WIĘCEJ NIŻ PREZENT.
TO PARKER.

Kolekcja prezentowa marki Parker to eleganckie zestawy będące idealnym upominkiem dla osób, które docenią produkty wysokiej jakości.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

DUOFOLD: KOLEKCJA HERITAGE

Od roku 1921 r. Duofold pozostaje symbolem doskonałości i najbardziej wyróżniającym się piórem marki PARKER. Każdy element pióra Duofold został dokładnie przemyślany i precyzyjnie wykonany. Począwszy od ikonicznej stalówki z 18-karatowego złota po wykończenia z drogocennych metali, każda część została złożona ręcznie z największą starannością. Wszystko po to, by zapewnić najlepszą jakość pisania.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP
null
null

SONNET: KOLECJA CLASSIC

Kwintesencja kunsztu marki Parker, Sonnet, to symbol ponadczasowej elegancji. Szeroki wybór precyzyjnie wykonanych detali i wyrafinowanych wzorów, takich jak kultowa „ciselé”, stworzonych, by pisanie stało się wyjątkowym doświadczeniem.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

INGENUITY: NOWA ODSŁONA PISANIA

Parker Ingenuity łączy przełomową innowację i odważny styl. To pionier wśród produktów marki Parker. Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii PARKER 5th dopasowuje się do stylu pisania użytkownika po zaledwie kilku słowach. Pozwala ona na bezwysiłkowe pisanie i zapewnia piękny charakter pisma.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP
null
null

URBAN: KOLEKCJA STYLISH

Wyjątkowe osiągnięcie stylu. Efektowny Parker Urban wznosi tradycję marki Parker na nowy poziom. Jego dynamiczny design i szeroki zakres wykończeń zostały stworzone, by dopełnić Twój indywidualny styl. Parker Urban nadaje każdemu słowu szczególnego znaczenia.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

PARKER IM: PROFESJONALNY I NIEZAWODNYPIÓRO

Profesjonalny i niezawodnyPióro Parker IM to wytworna i sprawdzona propozycjaw jednym. Dziedzictwo marki PARKER jest odzwierciedlonew wytrzymałej stalówce wykonanej ze stali nierdzewnejoraz w precyzyjnych wykończeniach i zdobieniach. Każdydetal pióra ma na celu zapewnić niezawodność pisania nim.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP
null
null

JOTTER: KOLEKCJA ESSENTIAL

Natychmiast rozpoznawalny Jotter już od 60 lat jest prawdziwą ikoną wzornictwa. Atrakcyjne kolory i charakterystyczny kształt sprawiają, że Jotter od lat pozostaje najpopularniejszym modelem marki Parker.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

KOLEKCJA „THE BRITISH COLLECTION” PARKERA STWORZONA WE WSPÓŁPRACY Z SALLY MANGUM DOSKONAŁOŚĆ RĘKODZIEŁA TKWI W TROSCE O DETALE.

Doskonałość i tradycja znakomitego rękodzieła stały się inspiracją dla firmy Parker, która swoją kolekcją „The British Collection by Parker” przywołuje typowo brytyjski luksus i wyrafinowanie.

Kolekcja została zaprojektowana we współpracy z Sally Mangum – znaną artystką, która użyła tradycyjnych technik takich jak kaligrafia i iluminacja, aby stworzyć wyjątkowe wzory opakowań prezentowych. Dzięki temu „The British Collection” będzie idealnym prezentem w tym sezonie.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP
null
null

ZAREJESTRUJ SIĘ

Parker to partner na całe życie.


Parker wykorzystuje w pracy nad każdym produktem całe swoje doświadczenie w rygorystycznym testowaniu i skupieniu nawet na najmniejszych szczegółach. W trosce o zachowanie najwyższej jakości, marka Parker obejmuje swoje produkty dwuletnią gwarancją. Gwarancja ta może zostać przedłużona o 2 lata po zarejestrowaniu produktu na stronie.

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ

ZNAJDŹ SKLEP

Należy pamiętać, że nie wszyscy sprzedawcy marki Parker mają w ofercie pełny asortyment produktów.

 • Maja
  ul. Starowiejska 24
  Gdynia 81-356

 • F.H. Elpis Piotr Siczyński
  ul.Mickiewicza 4
  Katowice 40-092

 • Klex
  ul. Pawia 5
  Kraków 31-154

 • Świat Piór
  ul. Sienkiewicza 12
  Bydgoszcz 85-038

 • Excellent Office Stary Browar
  ul. Półwiejska 42, CH Stary Browar
  Poznań 61-888
 • Excellent Office Blue City
  Al. Jerozolimskie 179, CH Blue City
  Warszawa 02-222

 • Salon Bazarnik
  Al. Jerozolimskie 65/79, CH Lim, Hotel Marriott
  Warszawa 00-697

 • Kaligraf
  ul. Chorzowska 107, CH Silesia City Center
  Katowice 34-101

 • Kaligraf
  al. Grunwaldzka 141, CH Galeria Bałtycka
  Gdańsk 80-264

 • Kaligraf
  ul. Podgórska 34, CH Galeria Kazimierz
  Kraków 31-536