POZNAJ MARKĘ PARKER

To ponad 125 lat pionierskich innowacji, wyjątkowego stylu i profesjonalizmu w dziedzinie produkcji wyszukanych artykułów piśmienniczych. Dzięki wieloletniej pasji i doświadczeniu marka Parker ciągle wzbogaca swoje dziedzictwo i renomę, stale zmieniając i ulepszając doświadczenie pisania.


Od zawsze kierowani wiarą w znaczenie słowa pisanego, pragniemy dać piszącym śmiałość tworzenia własnych niezwykłych historii. Słowo mówione dociera do wielu, ale to słowo pisane przekracza granice czasu.

Duofold: kolekcja Heritage

Od roku 1921 r. Duofold pozostaje symbolem doskonałości i najbardziej wyróżniającym się piórem marki PARKER. Każdy element pióra Duofold został dokładnie przemyślany i precyzyjnie wykonany. Począwszy od ikonicznej stalówki z 18-karatowego złota po wykończenia z drogocennych metali, każda część została złożona ręcznie z największą starannością. Wszystko po to, by zapewnić najlepszą jakość pisania.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Sonnet: kolecja Classic

Kwintesencja kunsztu marki Parker, Sonnet, to symbol ponadczasowej elegancji. Szeroki wybór precyzyjnie wykonanych detali i wyrafinowanych wzorów, takich jak kultowa „ciselé”, stworzonych, by pisanie stało się wyjątkowym doświadczeniem.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Ingenuity: Nowa odsłona pisania

Parker Ingenuity łączy przełomową innowację i odważny styl. To pionier wśród produktów marki Parker. Dzięki wyjątkowej, opatentowanej technologii PARKER 5th dopasowuje się do stylu pisania użytkownika po zaledwie kilku słowach. Pozwala ona na bezwysiłkowe pisanie i zapewnia piękny charakter pisma.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Urban: kolekcja Stylish

Wyjątkowe osiągnięcie stylu. Efektowny Parker Urban wznosi tradycję marki Parker na nowy poziom. Jego dynamiczny design i szeroki zakres wykończeń zostały stworzone, by dopełnić Twój indywidualny styl. Parker Urban nadaje każdemu słowu szczególnego znaczenia.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Parker IM: Profesjonalny i niezawodnyPióro

Profesjonalny i niezawodnyPióro Parker IM to wytworna i sprawdzona propozycjaw jednym. Dziedzictwo marki PARKER jest odzwierciedlonew wytrzymałej stalówce wykonanej ze stali nierdzewnejoraz w precyzyjnych wykończeniach i zdobieniach. Każdydetal pióra ma na celu zapewnić niezawodność pisania nim.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Jotter: kolekcja Essential

Natychmiast rozpoznawalny Jotter już od 60 lat jest prawdziwą ikoną wzornictwa. Atrakcyjne kolory i charakterystyczny kształt sprawiają, że Jotter od lat pozostaje najpopularniejszym modelem marki Parker.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Kolekcja „The British Collection” Parkera stworzona we współpracy z Sally Mangum Doskonałość rękodzieła tkwi w trosce o detale.

Doskonałość i tradycja znakomitego rękodzieła stały się inspiracją dla firmy Parker, która swoją kolekcją „The British Collection by Parker” przywołuje typowo brytyjski luksus i wyrafinowanie.
Kolekcja została zaprojektowana we współpracy z Sally Mangum – znaną artystką, która użyła tradycyjnych technik takich jak kaligrafia i iluminacja, aby stworzyć wyjątkowe wzory opakowań prezentowych. Dzięki temu „The British Collection” będzie idealnym prezentem w tym sezonie.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

ZAREJESTRUJ SIĘ

Parker to partner na całe życie.

Parker wykorzystuje w pracy nad każdym produktem całe swoje doświadczenie w rygorystycznym testowaniu i skupieniu nawet na najmniejszych szczegółach. W trosce o zachowanie najwyższej jakości, marka Parker obejmuje swoje produkty dwuletnią gwarancją. Gwarancja ta może zostać przedłużona o 2 lata po zarejestrowaniu produktu na stronie.

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ

ZNAJDŹ SKLEP

Należy pamiętać, że nie wszyscy sprzedawcy marki Parker mają w ofercie pełny asortyment produktów.

 • Maja
  ul. Starowiejska 24
  Gdynia 81-356

 • F.H. Elpis Piotr Siczyński
  ul.Mickiewicza 4
  Katowice 40-092

 • Klex
  ul. Pawia 5
  Kraków 31-154

 • Świat Piór
  ul. Sienkiewicza 12
  Bydgoszcz 85-038

 • Excellent Office Stary Browar
  ul. Półwiejska 42, CH Stary Browar
  Poznań 61-888

 • Excellent Office Blue City
  Al. Jerozolimskie 179, CH Blue City
  Warszawa 02-222

 • Salon Bazarnik
  Al. Jerozolimskie 65/79, CH Lim, Hotel Marriott
  Warszawa 00-697

 • Kaligraf
  ul. Chorzowska 107, CH Silesia City Center
  Katowice 34-101

 • Kaligraf
  al. Grunwaldzka 141, CH Galeria Bałtycka
  Gdańsk 80-264

 • Kaligraf
  ul. Podgórska 34, CH Galeria Kazimierz
  Kraków 31-536

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP